Zmysłowy look na jesień

Będący wyrazem tęsknoty za ciepłymi miesiącami makeup na jesień to powieki w kolorze bursztynowo-złotym, malinowe usta i delikatny rumieniec na policzkach. Delikatnego pazura makijażowi dodadzą zaś szerokie, wyraźne brwi. Dzięki którym kosmetykom Und Gretel stworzysz look na jesień zgodny z trendami?

Karmazynowe usta

Zmysłowe, przykuwające wzrok, podkreślające kobiecość – takie będą usta w nadchodzącym sezonie. Jak osiągnąć kolorystykę inspirowaną sercem malinowego chruśniaka? Na wierzchu dłoni zmieszaj pomadkę TAGAROT w odcieniach Pink Blossom i Dahlia. Ultraseksowne, lśniące wargi na wieczór? Proszę bardzo – na pomadkę nanieś błyszczyk KNUTZEN w kolorze Nude Shimmer.

Miedź na powiekach
Złote tony z powodzeniem sprawdzą się zarówno za dnia, jak i po zmroku. Twoje oczy przyciągną spojrzenie każdego, jeśli zadbasz o efekt skupienia światła na powiekach. Sięgnij po cień IMBE w kolorze Bronze, o metalicznym odcieniu zapewniającym wrażenie wilgotnej powierzchni. Makijaż oka będzie trwalszy, jeżeli przed nałożeniem kosmetyku kolorowego naniesiesz warstwę pudru.

Chłopięce brwi i zarumienione policzki
Gra kontrastami? Dlaczego nie! Dziewczęcego uroku doda subtelny rumieniec. Osiągnąć go możesz dzięki muśnięciu szczytów kości policzkowych różem bądź wklepaniu delikatnymi ruchami warstwy… pomadki TAGAROT w odcieniu Pink Blossom. Naturalną barwę krzaczastych, gęstych brwi zaś podkreślisz za pomocą kredki SPRUSSE – pozwoli Ci ona także uzyskać pożądany kształt włosków.