Technika nakładania warstw

Polega na zwiększaniu ilości produktu, który jest nakładany wieloetapowo w celu osiągnięcia bardziej intensywnego rezultatu. Jest to doskonały sposób na wykonywanie makijażu, który pozwala kontrolować efekty i uchroni przed jednorazową aplikacją zbyt dużej ilości kosmetyku. Kieruj się zasadą, że lepiej na początku nałożyć mniej produktu a potem ewentualnie go dodać.

Podkład LIETH powinien być nakładany czystymi dłońmi jak krem, dzięki czemu składniki odżywcze mogą idealnie połączyć się ze skórą i stworzyć naturalne, jedwabiste wykończenie. Po nałożeniu pozostaw na chwilę, a następnie dodaj kolejną warstwę aby uzyskać mocniejsze krycie. Możesz też aplikować dodatkową ilość podkładu tylko na miejsca, które wymagają szczególnej uwagi.

Maskarę WINT można również nakładać warstwami, umieszczając szczoteczkę na linii rzęs, delikatnie dociskając. Dzięki temu rzęsy są pogrubione, ale nie obciążone. Odczekaj chwilę, a następnie wykonuj delikatne zygzakowate ruchy w kierunku końcówek. Powtarzaj tyle razy aż do uzyskania oszałamiającego efektu.

Cienie IMBE mieszaj bezpośrednio na powiece, najlepiej nakładaj je palcami. Poprzez aplikację warstw w różnych kolorach można stworzyć ciekawe nowe odcienie i efekt 3D, który nadaje oku głębię.

Korektor TUNKAL nakładaj warstwami, co pozwoli na uzyskanie delikatnego lub mocnego krycie w zależności od potrzeb. Dzięki tej technice mamy możliwość ukrycia nawet ciemnych sińców pod oczami.