NASZA HISTORIA

Podczas pracy z modowymi magazynami takimi jak Vogue, I.D. i InStyle, jak również z celebrytami, do których należą miedzy innymi Catherine Keener i July Delpy, światowej sławy, berlińska makijażystka Christina Roth stwierdziła, że rynek produktów do makijażu został podzielony na dwie kategorie: z jednej strony były to kosmetyki dające piękne, modne kolory, ale często zawierające kontrowersyjne składniki, takie jak np. sztuczne konserwanty. Druga grupa produktów to naturalne kosmetyki, którym brakowało odważnych, seksownych barw i wyrafinowanych formuł, których oczekujemy przy wykonywaniu wysokiej klasy makijaży.

 

Ale dlaczego świeże, odważne i nowoczesne kolory oraz jedwabiście gładkie konsystencje muszą zawierać toksyczne konserwanty i drażniące zapachy? I kto zdecydował, że naturalne kosmetyki kojarzą się ze smutnymi barwami ziemi i rozwarstwiająca się konsystencją?

Christina Roth, przekonana o tym, że musi być jakieś lepsze rozwiązanie, nawiązała współpracę z wybitną specjalistką ds. marketingu, Stephanie Dettmann. Postawiły przed sobą jeden prosty cel: stworzenie najpiękniejszych kolorów i luksusowych formuł przy użyciu najczystszych i najlepszych składników, jakie ma do zaoferowania natura. Bez konserwantów, bez toksyn - bez kompromisów.

 

Dzisiaj, po kilku latach opracowywania gamy wspaniałych odcieni i doskonaląc nasze BDIH - certyfikowane, naturalne i organiczne formuły, oferujemy starannie dobrane i kompletne produkty do makijażu.

‘Inspirujemy się wschodem słońca, pierwszymi zielonymi listkami,  i różowym nocnym niebem’