Nasza filozofia

Wierzymy, że to co nakładamy na skórę jest równie ważne jak jej wygląd i że najczystsze składniki, jakie ma do zaoferowania natura są także najlepsze. W organicznym pięknie nie chodzi o poświęcenie czy kompromis, jest to sposób traktowania siebie i środowiska z szacunkiem i życzliwością na jakie zasługują.

 

Z tego powodu wybieramy tylko najczystsze, organiczne składniki na całym świecie, które są pozyskiwane w sposób etyczny, zrównoważony i w harmonii z otaczającym je środowiskiem. Począwszy od oleju z awokado, poprzez wyciąg z rumianku i wodę destylowaną z Clary Sage, nasze certyfikowane, organiczne składniki czerpią z natury swoje właściwości odżywcze, lecznicze oraz równoważące.

W połączeniu z najczystszymi pigmentami mineralnymi, roślinnymi, emolientami i woskami – i ze świadomą decyzją, aby nie używać toksycznych, kontrowersyjnych składników, obecnych w większości kosmetyków - stworzyliśmy gamę wysokiej jakości odcieni, które zapewniają bogatą, nasyconą barwę, których zapachy i konsystencje są tak dobre jak ich wygląd.

 

Każdy produkt został stworzony, dopracowany i udoskonalony w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w przemyśle kosmetycznym oraz został przetestowany na modelach, przyjaciołach i rodzinie – nigdy na zwierzętach.

‘W organicznym pięknie nie chodzi o poświęcenie czy kompromis’